Gizlilik İlkesi

Domain Ofisi, ilke olarak, ziyaretçileri tarafından web sitemize sunulan kişisel verileri (adınız, elektronik posta adresiniz, iş ve özel adresiniz ve telefon numaranız) üçüncü kişilere satmaz, kiralayamaz ya da başka şekilde kullandıramaz.

Bu bilgiler, olası bir kullanım durumunda tarafımızdan size önceden bilgi verilmeden ve bilgileri sunarken sizin açık izniniz alınmadan hiç bir şekilde doğrudan pazarlama ya da siz istemeden izleme amacıyla kullanmaz.

Domain Ofisi, sizin izninizle bu bilgileri asağıdaki amaçlar için kullanacaktır:

  • Size piyasa haberleri ya da diğer yazışmaları göndermek 
  • Size elektronik posta ile oluşturulan bültenleri ya da bildirimler göndermek 

Kişisel bilgilere sadece yetkili Domain Ofisi personeli erişebilir. Domain Ofisi, kişileri açıklamadan, istatistiksel bilgileri (tarayıcı tipi, coğrafi konum, yaş, cinsiyet, vb) web sitemizi iyileştirmek; genel olarak okuyucu ve takipçilerimiz hakkında daha çok şey öğrenmek amacıyla kullanır. Bu bilgiler Domain Ofisi tarafından üçüncü kişilere açıklanmaz. Bu veriler sadece belirtilen amaç için kullanılabilir ve sizin izniniz alınmadan hiç bir tek taraflı haberleşme amacıyla kullanılamaz.

Domain Ofisi, sitemizdeki bağlantılar aracılığıyla gideceğiniz diğer sitelerin, Domain Ofisinin’in, yukarıda özetlediğimiz, Etkileşimli Gizlilik Yaklaşımı ilkelerine uyacağını garanti etmez; bu nedenle kişisel olarak belirlenebilir herhangi bir bilgi vermeden önce, gidilen sitelerin gizlilik yaklaşımlarını değerlendirmenizi öneririz.

Domain Ofisi Gizlilik Yaklaşımı ilkeleri hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız destek[@]domainofisi.com’a başvurunuz. Domain Ofisi bu yaklaşımında degişiklik yapabilir.

Saygılarımızla