Kullanım Koşulları

Domain Ofisi web sitesine ait içerikleri (resim, yazı vb.) izinsiz kopyalaya bilirsiniz ve sadece alıntı yaparak, başka sitelerde/bloglarda yayınlaya bilirsiniz. Sadece Dikkat etmeniz gereken, Domain Ofisine ait içerikleri (resim, yazı vb.) iznimiz olmadan ticari amaçla kullanamazsınız.

Domain Ofisi web sitesinde bulunan içeriklerin (resim, yazı vb.) doğruluğu ve kesinliği garanti edilmez. Ayrıca, Domain Ofisi web sitesinde yayınlanan içeriklerin bazıları güncelliğini kaybetmiş olabilir, bundan dolayı meydana gelebilecek sorunlardan, DomainOfisi.com sorumlu değildir.

DomainOfisi.com adresinde, farklı sitelere yönlendirilen linklerden ve bu link verilen sitelerin içeriklerinden DomainOfisi.com  sorumlu değildir. Web sitemizdeki içeriklerden dolayı meydana gelebilecek her türlü maddi ve manevi zarardan DomainOfisi.com sorumlu değildir. DomainOfisi.com web sitesinde yapılan yorumlardan, yorumu yazan kişiler sorumludur, DomainoOfisi.com sorumlu değildir.

Dusen.domainofisi.com sayfamızda yer alan domainlerin tamamı düşecek domainlerdir. Düşecek olan domainler gerçek sahipleri veya daha önceden rezerve edilmek şartı ile alınmış olabilir. Yapmış olduğunuz domain araması sonucunda mutlaka kontrol etmeniz gerekmektedir.

DomainOfisi.com ”Kullanım Koşulları” sayfasını her zaman, önceden haber vermeden güncelleme veya değiştirme hakkına sahiptir.

DomainOfisi.com adresinin herhangi bir sayfasına girdiğiniz takdirde, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılırsınız. Yukarıdaki şartları kabul etmiyorsanız, bu web sitesini kullanmayınız.

Saygılarımızla